CSE-111LT-330CB
Manufacture Part Number: CSE-111LT-330CB
Our Price:
Login for price
Availability:
Login for availability
Product cycle:
Current
0. 1U Rackmount Chassis - supports for motherboard sizes of 12" x 13" E-ATX, 12" x 10" ATX, and 9.6" x 9.6" Micro-ATX
1. 4 x 2.5" hot-swap SAS/SATA drive bay
2. SAS or enterprise SATA HDD only recommended
4. 1U 330W/380W Multi-output power supply 24pin output, gold level
5. 1 full-height & full-length expansion slot(s)
6. 3 x 40x28mm PWM fan(s)